Wapakoneta Night Cross Country Invitational
September 05, 2015
Thank you for racing with Speedy Feet! www.speedy-feet.com Speedy
Feet
Overall Finish List - Girls
Middle School Girls
O'all Adj
Place Place Bib No Name Team Time Pace
1 1 1352 Brooke McClellan Bellefontaine 13:18.3 6:39/M
2 2 1319 Lexie Marshall Lima Shawnee 13:50.5 6:55/M
3 (< 5) 1292 Kambrynn Rohr Delphos St. Johns 13:56.7 6:58/M
4 3 1354 Lauren Carter Bellefontaine 14:08.6 7:04/M
5 (< 5) 1290 Jenia Freewalt Delphos St. Johns 14:35.2 7:18/M
6 4 1312 Emily Bryan Lima Shawnee 14:43.9 7:22/M
7 5 1324 Michaelia Rutter Lima Shawnee 14:44.3 7:22/M
8 6 1346 Paige Schneider Wapakoneta 14:56.5 7:28/M
9 7 1328 Rachel Barrett Parkway 15:24.3 7:42/M
10 8 1341 Danielle Hasting Wapakoneta 15:27.6 7:44/M
11 9 1355 Meredith McClain Bellefontaine 15:33.7 7:47/M
12 10 1320 Kaylee McGue Lima Shawnee 15:35.7 7:48/M
13 11 1344 Madelyn Moody Wapakoneta 15:39.2 7:50/M
14 12 1297 Breauna Crowe Grant 15:43.2 7:52/M
15 13 1337 Lauren Doll Wapakoneta 15:43.9 7:52/M
16 14 1308 Zoe Wilson Grant 15:44.9 7:52/M
17 15 1326 Morgan Traviano Lima Shawnee 16:04.3 8:02/M
18 16 1357 Kinsey Krock Bellefontaine 16:17.2 8:09/M
19 17 1301 Allie Green Grant 16:19.7 8:10/M
20 18 1347 Ellie Schroer Wapakoneta 16:20.3 8:10/M
21 19 1356 Kayle Henderson Bellefontaine 16:21.6 8:11/M
22 (< 5) 1349 Peyton Spencer Waynesfield Goshen 16:23.3 8:12/M
23 (< 5) 1309 Brook Miller Lima Perry 16:36.7 8:18/M
24 20 1335 Sydney Waters Parkway 16:46.0 8:23/M
25 21 1304 Tyler Simmers Grant 16:47.3 8:24/M
26 22 1338 Bailey Ford Wapakoneta 16:49.2 8:25/M
27 23 1339 Elizabeth Gesler Wapakoneta 16:51.0 8:26/M
28 (< 5) 1291 Jenna Ladd Delphos St. Johns 16:53.2 8:27/M
29 (> 7) 1336 Sofia Bishoff Wapakoneta 16:53.4 8:27/M
30 24 1332 Kayla Kuhn Parkway 17:02.0 8:31/M
31 25 1299 Megan Freeman Grant 17:02.2 8:31/M
32 26 1323 Madi Rex Lima Shawnee 17:04.6 8:32/M
33 27 1329 Georgia Gangwer Parkway 17:05.4 8:33/M
34 28 1305 Gabrielle Slagel Grant 17:09.1 8:35/M
35 29 1300 Naveah Friend Grant 17:12.9 8:36/M
36 30 1330 Zoie Huffman Parkway 17:15.0 8:38/M
37 31 1311 Katie Brunner Lima Shawnee 17:23.2 8:42/M
38 32 1334 Violert Taylor Parkway 17:27.3 8:44/M
39 (< 5) 1350 Claire Valenti Waynesfield Goshen 17:52.7 8:56/M
40 33 1351 Whitney Clayton Bellefontaine 18:10.2 9:05/M
41 (< 5) 1348 Gracie Hayes Waynesfield Goshen 18:38.9 9:19/M
42 34 1358 Na Lin Bellefontaine 18:40.9 9:20/M
43 (> 7) 1360 Meng Wang Bellefontaine 18:55.9 9:28/M
44 (> 7) 1362 Olivia Eader Bellefontaine 19:11.5 9:36/M
45 (< 5) 1289 Audrey Ferguson Delphos St. Johns 19:15.0 9:38/M
46 (> 7) 1298 Aalyia Denney Grant 19:34.8 9:47/M
47 35 1331 Clare Krogman Parkway 19:39.2 9:50/M
48 (> 7) 1342 Zoe Johns Wapakoneta 19:56.8 9:58/M
49 (> 7) 1296 Peyton Creasap Grant 20:01.9 10:01/M
50 (> 7) 1322 Kunmi Ojo Lima Shawnee 20:04.0 10:02/M
51 (> 7) 1317 Alyssa Ketcham Lima Shawnee 20:40.2 10:20/M
52 (< 5) 1293 Elena Strzyzykowski Elida 20:46.5 10:23/M
53 (> 7) 1307 Gabrielle Williams Grant 20:48.0 10:24/M
54 (> 7) 1345 Mahlea Reynolds Wapakoneta 20:59.5 10:30/M
55 (> 7) 1316 Payton Hollar Lima Shawnee 20:59.6 10:30/M
56 (> 7) 1313 Kaelynn Coulter Lima Shawnee 21:02.8 10:31/M
57 (> 7) 1294 Emily Ansphaugh Grant 21:33.1 10:47/M
58 (> 7) 1295 Arian Burris Grant 22:27.5 11:14/M
59 (> 7) 1303 Faith Scheitler Grant 22:33.3 11:17/M
60 (> 7) 1333 Kiersten Roehm Parkway 22:36.6 11:18/M
Team Summary Report - Girls
Middle School Girls
Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*
1 Lima Shawnee 36 2 4 5 10 15 26 31
Top 5 Times: 1:14:58.8
2 Bellefontaine 48 1 3 9 16 19 33 34
Top 5 Times: 1:15:39.6
3 Wapakoneta 56 6 8 11 13 18 22 23
Top 5 Times: 1:18:07.7
4 Grant 89 12 14 17 21 25 28 29
Top 5 Times: 1:21:37.4
5 Parkway 108 7 20 24 27 30 32 35
Top 5 Times: 1:23:32.8
Inc. Delphos St. Johns 4 finishers
Top 5 Times:
Inc. Elida 1 finishers
Top 5 Times:
Inc. Lima Perry 1 finishers
Top 5 Times:
Inc. Waynesfield Goshen 3 finishers
Top 5 Times: