Wapakoneta Night Meet
September 04, 2021
Thank you for racing with Speedy Feet
Overall Finish List - Girls
Junior High Girls
Junior High Girls
O'all
Place Score Bib No Name Team Time Pace
1 1 699 Grace Brown Bellefontaine 12:32.3 6:16/M
2 (< 5) 796 Ariyah Pfenning New Knoxville 12:48.0 6:24/M
3 2 747 Katherine Heap Marysville Bunsold 13:00.1 6:30/M
4 3 740 Lyla Channell Marysville Bunsold 13:01.0 6:31/M
5 4 769 Stump Jenna Shawnee 13:12.4 6:36/M
6 (< 5) 735 Anna Minneci Lehman Catholic 13:40.2 6:50/M
7 5 703 Callie Shumaker Bellefontaine 14:18.4 7:09/M
8 6 782 Kenzie Schneider Wapakoneta 14:22.0 7:11/M
9 7 700 Hailee Lamb Bellefontaine 14:29.4 7:15/M
10 8 761 Madison Lust River Valley Middle School 14:32.9 7:16/M
11 9 714 MC Kopack Delphos St Johns 14:39.4 7:20/M
12 10 702 Harper Penhorwood Bellefontaine 14:40.5 7:20/M
13 11 717 Kaylie Sunderhaus Delphos St Johns 14:44.6 7:22/M
14 (< 5) 753 Christina Tong Parkway 14:46.7 7:23/M
15 12 730 Adalyn Manns Kenton 14:46.8 7:23/M
16 13 739 Cameron Cave Marysville Bunsold 14:49.9 7:25/M
17 14 731 Quinlyn Spearman Kenton 14:51.3 7:26/M
18 15 750 Caylee McAdow Marysville Bunsold 14:57.4 7:29/M
19 (< 5) 734 Brooklyn Fortkamp Lehman Catholic 15:03.0 7:32/M
20 16 711 Cady Donaldson Delphos St Johns 15:05.1 7:33/M
21 17 701 Keira Manahan Bellefontaine 15:06.9 7:33/M
22 18 751 Alyssa Przeklasa Marysville Bunsold 15:07.7 7:34/M
23 19 768 Schaaf Cece Shawnee 15:12.8 7:36/M
24 20 776 Abigail Houser Wapakoneta 15:14.3 7:37/M
25 21 729 Marissa Ledley Kenton 15:16.5 7:38/M
26 22 777 Kami Jauert Wapakoneta 15:26.7 7:43/M
27 23 712 Aubrey Fairchild Delphos St Johns 15:43.7 7:52/M
28 (< 5) 736 Noelle Reineke Lehman Catholic 15:46.9 7:53/M
29 (< 5) 797 Kealei Thompson New Knoxville 15:48.3 7:54/M
30 24 707 Naudiya Leatherman Definance Middle School 15:50.5 7:55/M
31 (< 5) 695 Delany Neff Allen East 15:59.3 8:00/M
32 (< 5) 696 Bronwyn Schaefer Allen East 16:04.5 8:02/M
33 (< 5) 718 Kayla Dancs Elida 16:18.2 8:09/M
34 25 784 Chloe Frye Waynesfield-Goshen 16:19.1 8:10/M
35 26 749 Annalise Marrs Marysville Bunsold 16:28.1 8:14/M
36 27 715 Claire Martz Delphos St Johns 16:42.3 8:21/M
37 28 716 Sydney Rostorfer Delphos St Johns 16:43.6 8:22/M
38 29 724 Leah Blue Kenton 16:49.0 8:25/M
39 (< 5) 755 Kaitlynn Halloway Perry 16:53.3 8:27/M
40 30 783 Abby Dulebohn Waynesfield-Goshen 16:58.0 8:29/M
41 31 704 Hannah Wilson Bellefontaine 16:58.9 8:29/M
42 (< 5) 733 Zippy Bezy Lehman Catholic 17:00.2 8:30/M
43 32 757 Brooklynn Desouza River Valley Middle School 17:13.1 8:37/M
44 33 758 Jacey Dunn River Valley Middle School 17:13.8 8:37/M
45 34 743 Alana Fernandez Busto Marysville Bunsold 17:20.4 8:40/M
46 35 770 Carson Kate Shawnee 17:27.7 8:44/M
47 36 759 Addi Ebert River Valley Middle School 17:30.2 8:45/M
48 37 713 Claire Geier Delphos St Johns 17:36.0 8:48/M
49 38 785 Jocelyn Hadding Waynesfield-Goshen 17:37.8 8:49/M
50 39 763 Ava Mathys River Valley Middle School 17:39.9 8:50/M
51 40 710 Lauren Walz Definance Middle School 17:45.8 8:53/M
52 41 706 Viviana King Definance Middle School 18:16.9 9:08/M
53 42 771 Vega Ortiz Laura Shawnee 18:21.6 9:11/M
54 (< 5) 722 Carmen Parker Grant Middle School 18:24.3 9:12/M
55 (< 5) 752 Kara Fullenkamp Parkway 18:28.0 9:14/M
56 43 786 Emma Pence Waynesfield-Goshen 18:33.2 9:17/M
57 44 773 Bella Burklo Wapakoneta 18:38.6 9:19/M
58 (< 5) 721 Makenna Wieging Elida 18:47.8 9:24/M
59 45 787 Kaymi Sutherland Waynesfield-Goshen 18:51.8 9:26/M
60 46 772 Wenning Mercedes Shawnee 18:52.8 9:26/M
61 47 765 Megan Thompson River Valley Middle School 19:03.6 9:32/M
62 48 727 Kimberly Heberling Kenton 19:05.0 9:33/M
63 49 732 Mia Vermillion Kenton 19:05.7 9:33/M
64 50 728 Kaylee Hilsher Kenton 19:11.6 9:36/M
65 (< 5) 754 Jaden Wenning Parkway 19:45.7 9:53/M
66 (> 7) 746 Katherine Hammersmith Marysville Bunsold 19:49.7 9:55/M
67 51 780 Ellie Morgan Wapakoneta 19:50.3 9:55/M
68 52 778 Ella Kohler Wapakoneta 20:27.8 10:14/M
69 (< 5) 694 Harper Corbet Allen East 20:34.6 10:17/M
70 53 766 Sophia Van Dine River Valley Middle School 20:36.3 10:18/M
71 (> 7) 748 Samantha Holman Marysville Bunsold 20:37.8 10:19/M
72 54 708 Madelyn Shull Definance Middle School 20:55.4 10:28/M
73 55 709 Caroline Walz Definance Middle School 20:55.6 10:28/M
74 56 705 Paige Kern Definance Middle School 21:16.0 10:38/M
75 (< 5) 720 Tyla Risner Elida 21:18.6 10:39/M
76 (< 5) 723 Hope Wheeler Grant Middle School 21:40.2 10:50/M
77 (< 5) 697 Gwyn Schaefer Allen East 21:42.4 10:51/M
78 57 767 Wilson Alissa Shawnee 22:24.1 11:12/M
79 58 775 Zoe Heldman Wapakoneta 23:17.4 11:39/M
80 (> 7) 738 Reese Andrews Marysville Bunsold 23:35.2 11:48/M
81 (> 7) 742 Nila Cotter Marysville Bunsold 25:06.1 12:33/M
82 (< 5) 756 Paige Halloway Perry 28:13.9 14:07/M
Team Summary Report - Girls
Junior High Girls
Junior High Girls
Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*
1 Bellefontaine 40 1 5 7 10 17 31
Top 5 Times: 1:11:07.8
2 Marysville Bunsold 51 2 3 13 15 18 26 34
Top 5 Times: 1:10:56.3
3 Delphos St Johns 86 9 11 16 23 27 28 37
Top 5 Times: 1:16:55.3
4 Kenton 124 12 14 21 29 48 49 50
Top 5 Times: 1:20:48.6
5 Wapakoneta 143 6 20 22 44 51 52 58
Top 5 Times: 1:23:32.1
6 Shawnee 146 4 19 35 42 46 57
Top 5 Times: 1:23:07.5
7 River Valley Middle School 148 8 32 33 36 39 47 53
Top 5 Times: 1:24:10.1
8 Waynesfield-Goshen 181 25 30 38 43 45
Top 5 Times: 1:28:20.1
9 Definance Middle School 214 24 40 41 54 55 56
Top 5 Times: 1:33:44.5
Inc. Allen East 4 finishers
Top 5 Times:
Inc. Elida 3 finishers
Top 5 Times:
Inc. Grant Middle School 2 finishers
Top 5 Times:
Inc. Lehman Catholic 4 finishers
Top 5 Times:
Inc. Parkway 3 finishers
Top 5 Times:
Inc. Perry 2 finishers
Top 5 Times:
Inc. New Knoxville 2 finishers
Top 5 Times: